Philips | 222B1TC/00 | 21.5 " | IPS | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 250 cd/m | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 222B1TC/00
- Saadavus: 5
-
274€
Philips | 222B1TC/00 | 21.5 " | IPS | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 250 cd/m² | Black
| All | |
| Ekraani diagonaal | 21.5 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 585.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross weight | 8.27 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Net weight | 6.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 222B1TC/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.14 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |























